Sklep firmowy LINODRÓB nominowany do plebiscytu Sklep Roku

Luty 2022

„Po raz kolejny zostaną przyznane nagrody dla najsympatyczniejszych sprzedawców i florystów oraz dla najlepszych sklepów w naszym województwie. O tym, kto zdobędzie prestiżowe tytuły, zdecydują ci, którzy mają największe prawo, aby oceniać placówki handlowe – ich klienci.

Nasza akcja ma na celu promocję placówek handlowych, które dzięki jakości swoich usług i produktów z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami. Prezentując nie tylko sklepy, lecz także sprzedawców, pokażemy, że w handlu ważna jest także miła atmosfera, uprzejme traktowanie klienta i dobry kontakt ze sprzedawcą.

Na łamach gazety, w naszym serwisie internetowym, a także na naszym fanpage’u na Facebooku zaprezentujemy i docenimy sklepy, kwiaciarnie, sprzedawców i florystów z naszego województwa. Czytelnicy, oddając na nich swoje głosy, wybiorą laureatów nagród. Czeka na nich skuteczna promocja, która z pewnością przysporzy im nowych klientów.

W plebiscycie Mistrzowie Handlu osobno w każdym mieście i powiecie zostanie przyznany tytuł SKLEP ROKU. Do nagrody w tej kategorii można zgłosić sklep każdej branży. Ważne, aby wyróżniał się przyjemną atmosferą, atrakcyjną ekspozycją dobrej jakości towarów i miłą obsługą.

To, jak oceniamy sklepy, zależy przede wszystkich od ich pracowników. Dlatego osobno w każdym mieście i powiecie zostaną przyznane tytuły SPRZEDAWCA ROKU. Czekamy na zgłoszenia właścicieli lub pracowników sklepów, którzy są uprzejmi, sympatyczni i z uśmiechem potrafią fachowo doradzić klientom.”*

*[dostęp 23.02.2022], pełny tekst dostępny: https://pomorska.pl/mistrzowie-handlu-wybieramy-sprzedawcow-i-florystow-roku-oraz-najlepsze-sklepy-i-kwiaciarnie-glosowanie-rozpoczete/ar/c15-16003647