LINODRÓB głównym sponsorem zawodów w skokach przez przeszkody organizowanych w Biskupcu.

Kwiecień 2022

Organizatorem tego prestiżowego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 29 kwietnia- 1 maja 2022  jest powstały w 2007 roku Klub Jeździecki Lotar Biskupiec.

„O Klubie zrobiło się głośno na początku maja 2018 roku a to za sprawą niezwykłej inwestycji, którą przeprowadzili właściciele ośrodka. Tak o nowo powstałym hipodromie w Biskupcu pisał największy portal jeździecki w Polsce – TylkoSKOKI.pl:

W Biskupcu koło Iławy (zachodnia część województwa warmińsko-mazurskiego) powstał hipodrom o powierzchni 10120 metrów kw. […] Na tym placu zlokalizowana będzie zarówno rozprężalnia, jak i plac konkursowy o wymiarach 100 na 90 m. Całość ma nowoczesną nawierzchnię z systemem Ebbe Flut – Equisystem. To wszystko powoduje, że na takiej arenie będzie można budować parkury, jakie dziś często spotyka się na najważniejszych imprezach na świecie!”*

To już kolejny sezon w Biskupcu z zawodami na światowym poziomie.

„Klub Jeździecki Lotar dysponuje stajnią na 30 koni wyposażoną w myjkę wewnętrzną, solarium, 2 siodlarnie i zadaszoną karuzelę boksową. Natomiast bezpośrednio przy stajni znajduje się kryta ujeżdżalnia oraz parkur zewnętrzny spełniający międzynarodowe wymogi. Trening amatorów jak i profesjonalnych jeźdźców podziwiać można z przestronnej restauracji z widokiem na krytą ujeżdżalnię.**

Obejrzyjcie relację :

Cały obiekt to wspaniałe miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe.

„Trzy Podkowy powstały dzięki miłości do koni.
Właściciel Agnieszka stworzyła wyjątkowy kompleks chcąc podzielić się swoją pasją. Trzy Podkowy to Hotel z domową, rodzinną atmosferą , Restauracja z tradycyjną polską kuchnią jak u mamy i Stajnia z Klubem Lotar.

W magicznym lesie, wśród stawów znajdziecie wiatę biesiadną z grillownią , mieszczącą 250 osób. Nieopodal znajduje się również miejsce na ognisko. Bezpośrednio z wiaty roztacza się wspaniały widok  stawy**.

Zachęcamy do odwiedzenia strony: https://trzypodkowy.pl/

*https://www.tylkoskoki.pl/
**https://trzypodkowy.pl/klub-jezdziecki/
***