Zakład Drobiarski LINODRÓB jest średniej wielkości firmą, która powstała w 1995 r. LINODRÓB specjalizuje się w produkcji mięsa i wyrobów z mięsa indyczego. Zakład posiada własne zaplecze surowcowe, ubojnię, zakład rozbioru i produkcyjny zlokalizowany w Linowie w województwie kujawsko-pomorskim.

Nasze produkty dostarczamy do odbiorców hurtowych i zakładów przetwórczych w kraju i za granicą. Zakład znajduje się pod ścisłą kontrolą Inspekcji Weterynaryjnej. Posiadamy wdrożony system HACCP oraz uprawnienia eksportowe na rynki Unii Europejskiej oraz Afryki. Posiadamy nowoczesne linie technologiczne pozwalające na przerób 80 ton indyków dziennie i oferowanie najwyższej jakości elementów schładzanych powietrznie oraz rozbudowaną bazę transportową pozwalającą na szybkie realizowanie zamówień na terenie całego kraju.

Nasza oferta obejmuje :

• Tuszki indycze.

• Elementy indycze (filet z piersi, udziec, skrzydło, podudzie, mięso drobne)

• Podroby (wątroba, żołądek, serce)

• Mięso odkostnione baader


Wszystkie nasze wyroby dostępne są w postaci schłodzonej i mrożonej.

Zapraszamy do współpracy

tusze indycze

elementy indycze

podroby indycze

LINODRÓB WŁASNA HODOWLA
Surowiec najwyzszej jakości gwarantują nam własne fermy indycze zlokalizowane w województwie Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Roczna wydajność tych obiektów to 166 tysięcy sztuk.
copyright

Linodrób 2019

| pixelartmedia.pl - tworzenie stron internetowych
wszystkie prawa zastrzeżone, all rights reserved